header 2019

Op 9 augustus werden onze leden opgeschrikt door een duinbrand in de buurt van onze club. De brand begon ergens bij de bunkerroute en stak de weg over naar de RTM.

De brandweer rukte met veel materieel uit en werd een blus-helicopter van het leger ingezet.

De brandweer had in de avond de brand onder controle en konden een aantal leden (Eddie, Marc en Ronald), gelukkig vaststellen dat onze club aan een ramp was ontkomen. De omgeving van de club is nat gemaakt, waardoor de brand niet verder onze kant op kwam.

Wij zijn als club zeer blij met de getoonde inzet van de diverse brandweerkorpsen en het leger. Zonder die inzet had het slecht kunnen aflopen voor ons clubhuis, nieuwe boothuis en de 100 catamarans op het terrein. Namens de club en haar leden is er een bedankbericht gestuurd aan de brandweerkorpsen.

zie filmpje NOS

brand1.jpg

brand2

brand3

 brand

 brand2