Een byzondere, zeer zomerse Klasse Evenement gecombineerd met clubwedstrijd

Catpoint op de Grevelingen!

Er waren in totaal 19 deelnemers

Zaterdag 14 juli eerst gewacht op de wind, daarna gestart met een matige noord-oostenwind een long-distance van de Punt naar Bruinisse en terug langs Stampersplaat en Dwars in de Weg.

Jorden Veenman en Frank de Waard waren als eerste binnen met 2.03.04 u en de tweede waren Catpointers Leo Ambtman en Maarten Kroon van Catpoint met een Tornado in 2.06.02 u.

Een heerlijke bbq volgde aan het zonovergoten strand.

Zondag 15 juli, een race geprobeerd te zeilen, maar er was toch te weinig wind.

Een paar uur gewacht en daar gingen wij weer met een zeer matig noorden windje

hebben wij toch nog een race kunnen varen, met een eerste plek voor Rik Duinmeijer en Corstiaan Alessi.

Eerst nog even een lekkere pasta gegeten met prijsuitreiking;

Voor de F16:

1e plaats Sander en Robin Mineur

2e Plaats Walter en Gardi Minderman

Voor de F18:

1eplaats Rik Duinmeijer en Corstiaan Alessi

2e plaats Jorden Veenman en Frank de Waard

3e plaats Pieter Oskam en Tony Mels

Voor leden van Catpoint wordt de uitslag in het clubkampioenschap verwerkt.

Met dank aan alle vrijwilligers!

Wedstrijdleiding Nico en Astrid Veenman

Met overall uitslag.

Astrid en Nico

F18/F16KE Catpoint14&15juli 2018 Grevelingen

Grevelingen

 

Results are final as of 13:22 on July 16, 2018

Overall

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Ratings: Texel, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel R1   R2   Total Nett
1st Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 4.0 2.0 6.0 6.0
3rd Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 1.0 6.0 7.0 7.0
4th Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 6.0 3.0 9.0 9.0
5th Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 7.0 7.0 14.0 14.0
6th Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 10.0 5.0 15.0 15.0
7th Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 432   Jacob den Houting Dominique den Houting 100 3.0 20.0 DNC 23.0 23.0
1st Open Class 2   F16 NED 7777   Robin Mineur Sander Mineur 105 5.0 4.0 9.0 9.0
2nd Open Class 2 Nacra F16 F16 NED 83   Walter Minderman Gardi Minderman 105 8.0 9.0 17.0 17.0
1st Open Class 3 Nacra Inf F18 1170   Marcel Diks André Noordhuis 100 12.0 8.0 20.0 20.0
2nd Open Class 3 Nacra Inf F18 10   Dirk-Jan v.d.Schoor Lara Delbroek 100 13.5 11.0 24.5 24.5
3rd Open Class 3 Cirrus F18 F18 FRA 814   Benoit Devezon Lucy Petersen 100 16.0 10.0 26.0 26.0
4th Open Class 3 Tornado   1111   Leo Ambtman Maarten Kroon 94 9.0 20.0 DNC 29.0 29.0
5th Open Class 3 Cirrus R F18 F18 911   Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 17.0 12.0 29.0 29.0
6th Open Class 3 Nacra Inter 20   1032   Ronald Hirschmann Marc Dits 96 11.0 20.0 DNC 31.0 31.0
7th Open Class 3 Nacra Inf F18 161   John Cardol Eddie van Leeuwen 100 13.5 20.0 DNF 33.5 33.5
8th Open Class 3 Tornado   142   Bertil Boshuizen Frans van Weert 94 15.0 20.0 DNC 35.0 35.0
9th Open Class 3 Dart Sting (15)   217   Martien van Hees   121 18.0 20.0 DNC 38.0 38.0
10th Open Class 3 HobieFXone   520   Hans Kraayveld   105 19.0 20.0 DNC 39.0 39.0

R1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 2.03.04 2.03.04 1.0
2 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 2.09.04 2.09.04 2.0
3 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 432   Jacob den Houting Dominique den Houting 100 2.09.24 2.09.24 3.0
4 Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 2.10.13 2.10.13 4.0
5 Open Class 2   F16 NED 7777   Robin Mineur Sander Mineur 105 2.18.31 2.11.55 5.0
6 Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 2.12.04 2.12.04 6.0
7 Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 2.13.57 2.13.57 7.0
8 Open Class 2 Nacra F16 F16 NED 83   Walter Minderman Gardi Minderman 105 2.20.44 2.14.02 8.0
9 Open Class 3 Tornado   1111   Leo Ambtman Maarten Kroon 94 2.06.02 2.14.05 9.0
10 Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 2.15.47 2.15.47 10.0
11 Open Class 3 Nacra Inter 20   1032   Ronald Hirschmann Marc Dits 96 2.15.15 2.20.53 11.0
12 Open Class 3 Nacra Inf F18 1170   Marcel Diks André Noordhuis 100 2.20.55 2.20.55 12.0
13 Open Class 3 Nacra Inf F18 10   Dirk-Jan v.d.Schoor Lara Delbroek 100 2.33.27 2.33.27 13.5
13 Open Class 3 Nacra Inf F18 161   John Cardol Eddie van Leeuwen 100 2.33.27 2.33.27 13.5
15 Open Class 3 Tornado   142   Bertil Boshuizen Frans van Weert 94 2.24.28 2.33.41 15.0
16 Open Class 3 Cirrus F18 F18 FRA 814   Benoit Devezon Lucy Petersen 100 2.40.03 2.40.03 16.0
17 Open Class 3 Cirrus R F18 F18 911   Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 2.51.30 2.51.30 17.0
18 Open Class 3 Dart Sting (15)   217   Martien van Hees   121 3.30.46 2.54.11 18.0
19 Open Class 3 HobieFXone   520   Hans Kraayveld   105 3.12.52 3.03.41 19.0

R2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 1 1.0
2 Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 2 2.0
3 Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 3 3.0
4 Open Class 2   F16 NED 7777   Robin Mineur Sander Mineur 105 4 4.0
5 Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 5 5.0
6 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 6 6.0
7 Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 7 7.0
8 Open Class 3 Nacra Inf F18 1170   Marcel Diks André Noordhuis 100 8 8.0
9 Open Class 2 Nacra F16 F16 NED 83   Walter Minderman Gardi Minderman 105 9 9.0
10 Open Class 3 Cirrus F18 F18 FRA 814   Benoit Devezon Lucy Petersen 100 10 10.0
11 Open Class 3 Nacra Inf F18 10   Dirk-Jan v.d.Schoor Lara Delbroek 100 11 11.0
12 Open Class 3 Cirrus R F18 F18 911   Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 12 12.0
13 Open Class 3 Nacra Inf F18 161   John Cardol Eddie van Leeuwen 100 DNF 20.0
 

 

 

Sailwave Scoring Software 2.5
www.sailwave.com

 

 

onlyF18KE Catpoint14&15juli 2018 Grevelingen

Grevelingen

 

Results are final as of 11:20 on July 17, 2018

Open Class 1 Fleet

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Rating system: Texel, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel R1   R2   Total Nett
1st Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 2.0 1.0 3.0 3.0
2nd Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 1.0 5.0 6.0 6.0
3rd Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 4.0 2.0 6.0 6.0
4th Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 5.0 3.0 8.0 8.0
5th Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 432   Jacob den Houting Dominique den Houting 100 3.0 8.0 DNC 11.0 11.0
6th Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 7.0 4.0 11.0 11.0
7th Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 6.0 6.0 12.0 12.0

Open Class 2 Fleet

Sailed: 0, Discards: 0, To count: 0, Rating system: Texel, Entries: 0, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Total Nett

Open Class 3 Fleet

Sailed: 0, Discards: 0, To count: 0, Rating system: Texel, Entries: 0, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Total Nett

R1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 2.03.04 2.03.04 1.0
2 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 2.09.04 2.09.04 2.0
3 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 432   Jacob den Houting Dominique den Houting 100 2.09.24 2.09.24 3.0
4 Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 2.10.13 2.10.13 4.0
5 Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 2.12.04 2.12.04 5.0
6 Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 2.13.57 2.13.57 6.0
7 Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 2.15.47 2.15.47 7.0

R2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Texel Place Points
1 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 1929   Rik Duinmeijer Corstiaan Alessie 100 1 1.0
2 Open Class 1 F18 Scorpion F18 NED 3   Pieter Oskam Tony Mels 100 2 2.0
3 Open Class 1 Nacra Inf MK2 F18 USA 2727   Steve Stroebel Matt Morris 100 3 3.0
4 Open Class 1 Nacra F18 MK2 F18 GER 319   Kathrin Szasz Peter Franke 100 5 4.0
5 Open Class 1 Nacra Inf F18 NED 4   Jorden Veenman Frank de Waard 100 6 5.0
6 Open Class 1 Cirrus F18 NED 15   Ad Noordzij Marion Noordzij 100 7 6.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.25.4
www.sailwave.com

 

 

Catpoint Clubkampioenschap 2018

Grevelingen

 

Clubkampioenschap Catpoint 2018

Overall

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: Texel, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel 6-5/1 6-5/2 21-5/PR 10-6/1 10-6/2 10-6/3 24-6/1 24-6/2 14-7/LD Total Nett
1st Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 1.0 2.0 2.0 3.0 2.0 1.0 (7.0 DNC) (7.0 DNC) 1.0 26.0 12.0
2nd Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 (8.0 DNC) (8.0 DNC) 3.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 3.0 29.0 13.0
3rd Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 (7.0 DNF) 1.0 1.0 2.0 3.0 2.0 (7.0 DNC) 7.0 DNC 2.0 32.0 18.0
4th Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 3.0 4.0 4.0 5.0 (6.0) (8.0 DNS) 2.0 2.0 4.3 OOD 38.3 24.3
5th Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 4.0 (5.0) (7.0) 4.0 4.0 4.0 5.0 4.0 5.0 42.0 30.0
6th Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 2.0 3.0 5.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 3.0 5.0 4.0 49.0 31.0
7th Cirrus F18 FRA 814 Benoit Devezon Lucy Petersen 100 8.0 DNC 8.0 DNC 6.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 4.0 3.0 7.0 63.0 45.0
8th Nacra F18 5 Arjen van Dulst Jeroen van Dulst 100 8.0 DNC 8.0 DNC (11.0 DNC) 6.0 5.0 8.0 DNS 7.0 DNC 7.0 DNC (12.0 DNC) 72.0 49.0
9th Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 5.0 7.0 DNF (11.0 DNC) 8.0 DNF 8.0 DNS 8.0 DNS 7.0 DNC 7.0 DNC (10.0) 71.0 50.0
10th Tornado 142 Bertil Boshuizen Frans van Weert 94 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 6.0 71.0 53.0
11th Mattia F18 911 Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 8.0 DNC 8.0 DNC (9.0) (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 8.0 74.0 56.0
12th Dart Sting (15) 217 Martien van Hees   121 8.0 DNC 8.0 DNC (11.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 7.0 DNC 7.0 DNC 9.0 77.0 57.0

6-5/1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 0.40.55 0.43.32 1.0
2 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 0.43.44 0.43.44 2.0
3 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 0.50.36 0.48.11 3.0
4 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 0.52.21 0.52.21 4.0
5 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 0.56.22 0.53.41 5.0
6 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 DNF   7.0

6-5/2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 0.49.45 0.51.49 1.0
2 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 0.50.11 0.53.23 2.0
3 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 0.54.18 0.54.18 3.0
4 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 1.14.07 1.10.35 4.0
5 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 1.11.57 1.11.57 5.0
6 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 DNF   7.0

21-5/PR

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 2.30.04 2.36.19 1.0
2 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 2.28.01 2.37.28 2.0
3 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 2.42.43 2.42.43 3.0
4 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 3.01.34 2.52.55 4.0
5 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 3.00.43 3.00.43 5.0
6 Cirrus F18 FRA 814 Benoit Devezon Lucy Petersen 100 3.01.58 3.01.58 6.0
7 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 3.04.10 3.04.10 7.0
8 Tornado 142 Bertil Boshuizen Frans van Weert 94 3.00.19 3.11.50 8.0
9 Mattia F18 911 Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 3.47.15 3.47.15 9.0

10-6/1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 0.37.52 0.37.52 1.0
2 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 0.36.36 0.38.08 2.0
3 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 0.36.44 0.39.05 3.0
4 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 0.45.12 0.45.12 4.0
5 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 0.47.37 0.45.21 5.0
6 Nacra F18 5 Arjen van Dulst Jeroen van Dulst 100 0.48.28 0.48.28 6.0
7 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 DNF   8.0

10-6/2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 0.35.32 0.35.32 1.0
2 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 0.34.11 0.36.22 2.0
3 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 0.36.00 0.37.30 3.0
4 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 0.43.41 0.43.41 4.0
5 Nacra F18 5 Arjen van Dulst Jeroen van Dulst 100 0.44.38 0.44.38 5.0
6 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 0.49.21 0.47.00 6.0
7 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 DNS   8.0

10-6/3

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 0.31.47 0.33.49 1.0
2 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 0.35.08 0.36.36 2.0
3 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 0.38.01 0.38.01 3.0
4 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 0.39.57 0.39.57 4.0
5 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 DNS   8.0
5 Nacra F18 5 Arjen van Dulst Jeroen van Dulst 100 DNS   8.0
5 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 DNS   8.0

24-6/1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 0.54.02 0.54.02 1.0
2 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 1.01.19 0.58.24 2.0
3 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 0.58.45 0.58.45 3.0
4 Cirrus F18 FRA 814 Benoit Devezon Lucy Petersen 100 1.03.14 1.03.14 4.0
5 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 1.05.10 1.05.10 5.0

24-6/2

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 0.34.03 0.34.03 1.0
2 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 0.36.48 0.35.03 2.0
3 Cirrus F18 FRA 814 Benoit Devezon Lucy Petersen 100 0.38.57 0.38.57 3.0
4 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 0.39.11 0.39.11 4.0
5 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 0.41.40 0.41.40 5.0

14-7/LD

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Class SailNo HelmName CrewName Texel Elapsed Corrected Points
1 Tornado 1111 Leo Ambtman Maarten Kroon 94 2.06.02 2.14.05 1.0
2 Nacra Inter 20 777 Marc Dits Ronald Hirschmann 96 2.15.15 2.20.53 2.0
3 Nacra F18 1170 Marcel Diks Andre Noordhuis 100 2.20.55 2.20.55 3.0
4 Nacra F18 161 John Cardol Eddie van Leeuwen 100 2.33.05 2.33.05 4.0
5 Hobie FXone 198 Nico Veenman   105 OOD   4.3
6 Nacra F18 1645 Dirk-Jan v.d. Schoor Lara Delbroek 100 2.33.27 2.33.27 5.0
7 Tornado 142 Bertil Boshuizen Frans van Weert 94 2.24.28 2.33.41 6.0
8 Cirrus F18 FRA 814 Benoit Devezon Lucy Petersen 100 2.40.03 2.40.03 7.0
9 Mattia F18 911 Geoffroy Hecquet Gilles Bertrand 100 2.51.30 2.51.30 8.0
10 Dart Sting (15) 217 Martien van Hees   121 3.30.46 2.54.11 9.0
11 Hobie FXone 520 Hans Kraaijveld   105 3.12.52 3.03.41 10.0

 

 

Sailwave Scoring Software 2.25.4
www.sailwave.com